Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
 
Pafin'in Yolculukları
 
İSTANBUL ANAOKULU BULUŞMALARINDAN
 

“Pafin’le Kitap Günleri” okul öncesi eğitim kurumları tarafından da büyük bir ilgi ve beğeniyle takip ediliyor. Pek çok eğitim kurumu Pafin’in yıllık etkinlik programında yerini alarak, çocuklara kitaplarla dolu unutamayacakları bir gün yaşatıyor. Pafin’i ziyaret eden minik kitapseverler kitaplarla tanışıyor, buluşuyor ve çok keyifli saatler geçiriyor.

İELEV Özel Anaokulları etkinlik takviminde geleneksel hale gelen, “Pafinle Kitap Günleri” programları geçtiğimiz yılda da tüm anaokulu öğrencileri için unutulmazdı. Kitap kurdu minikler kendi kitaplarını seçmenin mutluluğunu yaşarken, kitaplarla dolu keyifli saatler geçirdiler.

Kültür Koleji Ataköy Anaokulu ikinci kez Pafin’i konuk ederek Pafin’le Kitap Günleri geleneğini başlattı. Öğrencilere kitap sevgisi kazandırılması adına düzenlenen etkinliklere çok önem veren Kültür Koleji Ataköy Anaokulu, Pafin buluşmasından büyük keyif aldı.

Bahçeşehir Koleji Anaokulları öğrencileri her yıl Pafin’in kendileri için getirdiği yüzlerce kitap içinden kendi beğenilerine ve yaşlarına uygun kitaplarını seçmenin heyecanını yaşıyor. Bahçeşehirli minikler Pafin’i ve Pafin’in getirdiği kitapları çok seviyor.

Pafin, her yıl olduğu gibi Özel FMV Ayazağa Işık Anaokulu için ayrı bir ziyaret planladı. Pafin’i ziyaret etmekten çok mutlu olan kitapsever minikler sevimli otobüste kitapları uzun uzun inceledi, Pafin’de kitaplarla doyasıya vakit geçirdi.

Düşler Şatosu Anaokulu öğrencileri ile bir araya gelen Pafin, her yıl olduğu gibi çocukların ilgi odağı oldu. Öğretmenleriyle Pafin’i ziyaret eden miniklerin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Düşler Şatosu Anaokulu’nun kitapsever minikleri Pafin’i ve kitapları çok seviyor.

Kitap sevgisi ve kitap alışkanlığı konusuna büyük önem veren ve “Pafin’le Kitap Günleri” buluşmalarının katkısına inanan Aylin Kotil Anaokulları yöneticileri, öğrencilerini her yıl aynı tarihlerde Pafin’le buluşturuyor. Minikler Pafin ziyaretlerinde çok eğleniyor.

<< Pafin'in Yolculukları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi