Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
 
Pafin'in Yolculukları
 
İSTANBUL ANAOKULU BULUŞMALARINDAN
 

“Pafin’le Kitap Günleri” okul öncesi eğitim kurumları tarafından da büyük bir ilgi ve beğeniyle takip ediliyor. Pek çok eğitim kurumu Pafin’in yıllık etkinlik programında yerini alarak, çocuklara kitaplarla dolu unutamayacakları bir gün yaşatıyor. Pafin’i ziyaret eden minik kitapseverler kitaplarla tanışıyor, buluşuyor ve çok keyifli saatler geçiriyor.

İELEV Özel Anaokulları etkinlik takviminde geleneksel hale gelen, “Pafinle Kitap Günleri” programları geçtiğimiz yılda da tüm anaokulu öğrencileri için unutulmazdı.

Kültür Koleji Ataköy Anaokulu üçüncü kez Pafin’i konuk ederek Pafin’le Kitap Günleri geleneğine devam etti. Öğrencilere kitap sevgisi kazandırılması adına düzenlenen etkinliklere çok önem veren Kültür Koleji Ataköy Anaokulu, Pafin buluşmasından büyük keyif aldı.

Pafin, her yıl olduğu gibi Özel FMV Ayazağa Işık Anaokulu için ayrı bir ziyaret planladı. Pafin’i ziyaret etmekten çok mutlu olan kitapsever minikler sevimli otobüste kitapları uzun uzun inceledi, Pafin’de kitaplarla doyasıya vakit geçirdi.

 

Kitap sevgisi ve kitap alışkanlığı konusuna büyük önem veren ve “Pafin’le Kitap Günleri” buluşmalarının katkısına inanan Aylin Kotil Anaokulları yöneticileri, öğrencilerini her yıl aynı tarihlerde Pafin’le buluşturuyor. Minikler Pafin ziyaretlerinde çok eğleniyor.

Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Anaokulu, öğrencilerini Pafin’le yeniden buluşturdu. Son derece renkli ve eğlenceli geçen buluşmada her sınıf kendilerine ayrılan sürede Pafin’i büyük bir heyecanla ziyaret etti. Kasım ayında gerçekleştirilen bu keyifli kitap buluşması tüm öğrencilerin ve öğretmenlerin beğenisini kazandı.

<< Pafin'in Yolculukları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi