Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
 
Pafin'in Yolculukları
 
MARMARA YOLCULUĞU
 

Pafin Marmara buluşmaları kapsamında Bandırma, Kocaeli, Çanakkale ve Çorlu kentlerini ziyaret ederek binlerce çocukla buluştu. Uğradığı her durakta çocuklar tarafından büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan sevimli otobüs, her kentten mutlu anılarla ayrıldı.

Geçtiğimiz dönem Pafin’in geleneksel Marmara buluşmaları programında ikinci kez yer alan Bandırma Amerikan Kültür Koleji Pafin’i konuk etmekten büyük mutluluk duydu. Öğrenciler, kendi yaş gruplarına uygun nitelikli kitaplarla buluşurken, Pafin’de vakit geçirmekten büyük keyif aldı.

Bahçeşehir Koleji Çorlu İlköğretim Okulu geçtiğimiz dönem dördüncü kez Pafin’in Marmara Yolculuğu programındaki yerini aldı. İki gün boyunca kitaplarla vakit geçirmenin tadını çıkaran Bahçeşehir’li öğrenciler Pafin’i İstanbul’a uğurlarken, bir sonraki buluşmanın sözünü aldı.

9 yıldır Pafin’in bahar programında yerini alan Çanakkale Koleji yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirdiği etkinliklerle kitap okumanın önemine dikkat çekiyor. Mayıs ayı başında gerçekleşen Pafin’le Kitap Günleri her zamanki gibi anaokulu ve ilköğretim okulu öğrencilerinin yoğun ilgisini çekti.

Kocaeli Marmara Koleji, Türkçe zümresinin organizasyonuyla öğrencilerini ilk kez Pafin’le buluşturdu. İlkokul ve ortaokul öğrencileri kendi yaş gruplarına uygun nitelikli kitaplarla buluşurken, Pafin’de vakit geçirmekten büyük keyif aldı.

<< Pafin'in Yolculukları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi
Pafin.com | Deniz Papağanı Pafin, Gezici Kitabevi